Lekarz wenerolog

Lekarz wenerolog to specjalista z zakresu chorób wenerycznych, przenoszonych drogą płciową. Lekarz wenerolog ma wiedzę nie tylko z zakresu wenerologii, ale też w dużym stopniu musi mieć pojęcie o dermatologii. Wynika to z leczenia objawów, które powodują choroby weneryczne. Najczęstszymi objawami są zmiany skórne, które umożliwiają rozpoznanie choroby, jednocześnie wywołując poczucie dyskomfortu u osoby zarażonej. Choroby przenoszone drogą płciową wywołują negatywne emocje u większości osób. Teleporada medyczna u lekarza wenerologa jest nie tylko wygodna, ale też mniej wstydliwa. Choroby przenoszone drogą płciową często są bagatelizowane, ponieważ wywołują poczucie wstydu u pacjentów. Konsultacja z lekarzem wenerologiem online wpływa pozytywnie na komfort pacjenta, a to z kolei na przebieg leczenia. Dzięki poczuciu komfortu jesteśmy skłonni szczegółowo opisać problem nie odczuwając uczucia wstydu w przeciwieństwie do osobistej rozmowy w gabinecie lekarskim. Przyspiesza to znacznie postawienie diagnozy oraz wystawienie właściwej recepty – online.

W jakich przypadkach zapytać o radę lekarza wenerologa?

Objawy występują najczęściej w okolicach narządów płciowych. Do lekarza wenerologa zgłaszamy się najczęściej, gdy pojawiają się: nadżerki, brodawki, owrzodzenia, wydzielina ropna i pieniste upławy z pochwy, częste parcie na mocz, wysypka oraz inne sączące się zmiany w obrębie narządów płciowych, a także inne objawy, gdzie nie występuje zagrożenie utraty życia i trwałego ubytku na zdrowiu.

Teleporady umożliwiają konsultację z wybranym lekarzem online. Taka usługa pozwala na profesjonalną poradę lekarską bez wychodzenia z domu. Dzięki teleporadzie nasi pacjenci unikają wielogodzinnych kolejek w stacjonarnych placówkach medycznych. Jest to duże ułatwienie szczególnie dla osób pracujących, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu oraz osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się. Każdy z naszych lekarzy ma niezbędne kwalifikacje oraz praktyki, które umożliwiają profesjonalną konsultację lekarską. Lekarz online w pierwszej kolejności przeprowadza szczegółowy wywiad ze swoim pacjentem, na podstawie którego podejmuje decyzje odnośnie do zaleceń lub dalszego leczenia. Nasi lekarze mają również możliwość wystawiania zwolnień lekarskich oraz e-recept. Proponujemy zapoznanie się ze specjalizacjami naszych lekarzy, aby móc wybrać odpowiedniego w stosunku do swoich potrzeb i dolegliwości. Każda ze specjalizacji skupia się na innej dziedzinie, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedniego specjalistę. Zachęcamy także do zapoznania się z profilami naszych lekarzy online. Znajdą tam Państwo niezbędne informacje dotyczące danego lekarza. Konsultacja online niczym nie różni się od wizyty w stacjonarnej przychodni, w większości przypadków okazuje się wystarczająca oraz skuteczna. W tym miejscu mogą wybrać Państwo jednego z naszych dostępnych lekarzy specjalistów oraz umówić się na teleporadę.