Lekarz pulmonolog

Lekarz pulmonolog to specjalista od wszelkiego rodzaju chorób układu oddechowego. Jest to lekarz pomagający osobom, które chorują na astmę oskrzelową, przewlekłe zapalenie płuc, gruźlicę, mukowiscydozę, odmę płucną, pylicę płuc oraz wiele innych poważnych chorób. Teleporada u lekarza pulmonologa umożliwia profesjonalną konsultację, opierającą się na szczegółowym wywiadzie. Forma online jest niezwykle wygodna, ponieważ na standardową wizytę w gabinecie lekarskim możemy czekać nawet kilka miesięcy. W przypadku teleporady lekarz pulmonolog jest dostępny w dogodnym i nieodległym dla nas terminie. Lekarz pulmonolog na podstawie wywiadu będzie w stanie określić przebieg dalszego leczenia, a w razie potrzeby wystawić zwolnienie lekarskie lub e-receptę. Jest to duże udogodnienie dla osób przewlekle chorych, które wymagają konsultacji ze specjalistą, jednak wizja oczekiwania na odległy termin zniechęca do poddania się kontroli. Konsultacja online jest najwygodniejszą formą kontaktu z lekarzem, dlatego zachęcamy do zapisania się na wizytę online u lekarza pulmonologa.

W jakich przypadkach zapytać o radę lekarza pulmonologa?

Pacjenci najczęściej zgłaszają się w przypadku, gdy męczy ich świszczący oddech, częsty kaszel, duszności i ściskanie w klatce piersiowej, krwioplucie, nawracające zapalenia płuc, czy płyn w jamie ustnej, a także inne objawy, gdzie nie występuje zagrożenie utraty życia i trwałego ubytku na zdrowiu.

Teleporady umożliwiają konsultację z wybranym lekarzem online. Taka usługa pozwala na profesjonalną poradę lekarską bez wychodzenia z domu. Dzięki teleporadzie nasi pacjenci unikają wielogodzinnych kolejek w stacjonarnych placówkach medycznych. Jest to duże ułatwienie szczególnie dla osób pracujących, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu oraz osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się. Każdy z naszych lekarzy ma niezbędne kwalifikacje oraz praktyki, które umożliwiają profesjonalną konsultację lekarską. Lekarz online w pierwszej kolejności przeprowadza szczegółowy wywiad ze swoim pacjentem, na podstawie którego podejmuje decyzje odnośnie do zaleceń lub dalszego leczenia. Nasi lekarze mają również możliwość wystawiania zwolnień lekarskich oraz e-recept. Proponujemy zapoznanie się ze specjalizacjami naszych lekarzy, aby móc wybrać odpowiedniego w stosunku do swoich potrzeb i dolegliwości. Każda ze specjalizacji skupia się na innej dziedzinie, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedniego specjalistę. Zachęcamy także do zapoznania się z profilami naszych lekarzy online. Znajdą tam Państwo niezbędne informacje dotyczące danego lekarza. Konsultacja online niczym nie różni się od wizyty w stacjonarnej przychodni, w większości przypadków okazuje się wystarczająca oraz skuteczna. W tym miejscu mogą wybrać Państwo jednego z naszych dostępnych lekarzy specjalistów oraz umówić się na teleporadę.