Lekarz laryngolog

Otolaryngologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką chorób narządów głowy i szyi (przede wszystkim uszu, zatok, nosa, krtani i jamy ustnej, gardła). Oprócz leczenia farmakologicznego często w zakres laryngologii wchodzi chirurgia narządów głowy i gardła. Teleporada u lekarza laryngologa różni się od wizyty w gabinecie stacjonarnym, ze względu na brak możliwości przeprowadzenia badań z użyciem profesjonalnego sprzętu. Jednak podczas szczegółowego wywiadu lekarz laryngolog dzięki teleporadzie jest w stanie wykryć wiele chorób, zaplanować dalsze kroki leczenia oraz wystawić e-receptę, jeśli okaże się to konieczne. Po przeprowadzonej konsultacji należy zastosować się do zaleceń lekarza laryngologa, aby odpowiednimi metodami pozbyć się powodów dokuczliwych objawów. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji online z lekarzem laryngologiem. Jest to doskonały sposób na skorzystanie z profesjonalnej wizyty, bez marnowania czasu na czekanie w kolejce oraz w dogodnych i nieodległych terminach.

W jakich przypadkach zapytać o radę lekarza otolaryngologa?

Uczucie zatkanego ucha, szumy w uszach, ból ucha, ból zatok, ból gardła, nawracające bóle głowy, pogorszenie słuchu, krwawienie z nosa, przewlekły katar, chrapanie, chrypa, utrata węchu, smaku, równowagi lub słuchu oraz inne objawy, gdzie nie występuje zagrożenie utraty życia i trwałego ubytku na zdrowiu. Porada lekarza laryngologa trwa do 15 minut.

Teleporady umożliwiają konsultację z wybranym lekarzem online. Taka usługa pozwala na profesjonalną poradę lekarską bez wychodzenia z domu. Dzięki teleporadzie nasi pacjenci unikają wielogodzinnych kolejek w stacjonarnych placówkach medycznych. Jest to duże ułatwienie szczególnie dla osób pracujących, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu oraz osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się. Każdy z naszych lekarzy ma niezbędne kwalifikacje oraz praktyki, które umożliwiają profesjonalną konsultację lekarską. Lekarz online w pierwszej kolejności przeprowadza szczegółowy wywiad ze swoim pacjentem, na podstawie którego podejmuje decyzje odnośnie do zaleceń lub dalszego leczenia. Nasi lekarze mają również możliwość wystawiania zwolnień lekarskich oraz e-recept. Proponujemy zapoznanie się ze specjalizacjami naszych lekarzy, aby móc wybrać odpowiedniego w stosunku do swoich potrzeb i dolegliwości. Każda ze specjalizacji skupia się na innej dziedzinie, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedniego specjalistę. Zachęcamy także do zapoznania się z profilami naszych lekarzy online. Znajdą tam Państwo niezbędne informacje dotyczące danego lekarza. Konsultacja online niczym nie różni się od wizyty w stacjonarnej przychodni, w większości przypadków okazuje się wystarczająca oraz skuteczna. W tym miejscu mogą wybrać Państwo jednego z naszych dostępnych lekarzy specjalistów oraz umówić się na teleporadę.